3 VRSTVÉ LAMINÁTY SIBERIUM®

SIBERIUM® 20 000 STRETCH

Siberium technologie s 3-vrstvou konstrukcí přináší výjimečnou pevnost a životnost společně s vysokou prodyšností a elasticitou. Konstrukce 3-vrstvého laminátu je optimální řešení pro nejnáročnější profesionály, kteří nechtějí být limitování v pohybu v těch nejextrémnějších podmínkách. Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 20.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 15.000 g/m2/24h.

SIBERIUM® 20 000

3-vrstvá laminovaná látka vyvinutá pro nejextrémnější podmínky Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 20.000 mm, zároveň také vysokou prodyšností 15.000 g/m2/24h. Volnost pohybu zajišťuje kombinace SIBERIUM technologie a svrchního materiálu, který zajišťuje stejnou úroveň voděodolnosti a prodyšnosti.

2,5 VRSTVÉ LAMINÁTY SIBERIUM®

SIBERIUM® 10 000 STRETCH

Siberium® technologie s 2,5-vrstvou konstrukcí přináší výjimečnou pevnost a životnost společně s vysokou prodyšností a elasticitou. Konstrukce 2,5-vrstvého laminátu je optimální řešení pro nejnáročnější profesionály, kteří nechtějí být limitování v pohybu v těch nejextrémnějších podmínkách. Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 10.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 10.000 g/m2/24h.

SIBERIUM® 10 000

2,5-vrstvá laminovaná látka vyvinutá pro nejextrémnější podmínky Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 10.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 10.000 g/m2/24h.

2 VRSTVÉ LAMINÁTY SIBERIUM®

SIBERIUM® 20 000

Teplo, komfort, prodyšnost, vysoká voděodolnost, ochrana proti všem nástrahám počasí. Všechny tyto vlastnosti jsou garantovány kombinací Siberium technologie a svrchního materiálu. Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 20.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 15.000 g/m2/24h.

SIBERIUM® 15 000

Teplo, komfort, prodyšnost, vysoká voděodolnost, ochrana proti všem nástrahám počasí. Všechny tyto vlastnosti jsou garantovány kombinací Siberium technologie a svrchního materiálu. Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 15.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 13.000 g/m2/24h.

SIBERIUM® 10 000

Teplo, komfort, prodyšnost, vysoká voděodolnost, ochrana proti všem nástrahám počasí. Všechny tyto vlastnosti jsou garantovány kombinací Siberium technologie a svrchního materiálu. Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 10.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 10.000 g/m2/24h.

SOFTSHELL

SIBERIUM® 20 000 SRC HS

Siberium® technologie s 3-vrstvou konstrukcí a svrchním soft-shellovým materiálem přináší výjimečnou pevnost a životnost společně s vysokou prodyšností a elasticitou. Konstrukce 3-vrstvého laminátu je optimální řešení pro nejnáročnější profesionály, kteří nechtějí být limitování v pohybu v těch nejextrémnějších podmínkách. Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 20.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 15.000 g/m2/24h.

SIBERIUM® 10 000 SRC HS

Siberium® technologie aplikovaná mezi svrchní soft-shellový materiál a vnitřní podšívku se vyznačuje vysokou elasticitou, která odbourává všechny limity při nejnáročnějších aktivitách. Zachovává si všechny technické vlastnosti a vyznačuje se vysokou voděodolností 10.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 10.000 g/m2/24h. 

SIBERIUM® 20 000 SRC SS

Siberium® technologie s 3-vrstvou konstrukcí a svrchním soft-shellovým materiálem přináší výjimečnou pevnost a životnost společně s vysokou prodyšností a elasticitou. Konstrukce 3-vrstvého laminátu je optimální řešení pro nejnáročnější profesionály, kteří nechtějí být limitování v pohybu v těch nejextrémnějších podmínkách. Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 20.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 15.000 g/m2/24h.

SIBERIUM® 10 000 SRC SS

Siberium® technologie aplikovaná mezi svrchní soft-shellový materiál a vnitřní podšívku se vyznačuje vysokou elasticitou, která odbourává všechny limity při nejnáročnějších aktivitách. Zachovává si všechny technické vlastnosti a vyznačuje se vysokou voděodolností 10.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 10.000 g/m2/24h.

SIBERIUM® 5 000 SRC SS

Siberium® technologie aplikovaná mezi svrchní soft-shellový materiál a vnitřní podšívku se vyznačuje vysokou elasticitou, která odbourává všechny limity při nejnáročnějších aktivitách. Zachovává si všechny technické vlastnosti a vyznačuje se vysokou voděodolností 5.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 5.000 g/m2/24h.

COATING

SIBERIUM® 10 000 CT

Teplo, komfort, prodyšnost, vysoká voděodolnost, ochrana proti všem nástrahám počasí. Všechny tyto vlastnosti jsou garantovány kombinací Siberium technologie a svrchního materiálu. Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 10.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 8.000 g/m2/24h.

SIBERIUM® 5 000 CT

Teplo, komfort, prodyšnost, vysoká voděodolnost, ochrana proti všem nástrahám počasí. Všechny tyto vlastnosti jsou garantovány kombinací Siberium technologie a svrchního materiálu. Siberium® TX outwear se vyznačuje vysokou voděodolností 5.000 mm, a zároveň také vysokou prodyšností 5.000 g/m2/24h.

BOLA-TEX

Hyperbola®

BOLA-TEX membrána je natavovaná laminace té nejvyšší kvality, používaná pro různorodou škálu látek. Tato membrána zajišťuje udržení tepla, 100% odolnost proti větru, vysokou prodyšnost, 100% voděodolnost i v těch nejextrémnějších podmínkách.

POLARTEC®

POWER® STRETCH

Stavba pleteniny se skládá ze dvou vrstev - vnější, tvořené pevným nylonem odolné větru a oděru a vnitřní, velurové vrstvy, poskytující vysoký teoelný komfort a příjemný pocit na těle. Obě vrstvy dokonale odvádí pot a tělesné výpary. Polartec® Power Stretch je snadný na údržbu a rychle schne. Je to ideální materiál pro všechny sportovní aktivity - od běhání až po horolezectví, všude tam, kde je nutná odolnost proti oděru, maximální rozsah volného pohybu a čisté tvary. Látka je adaptabilní na měnící se počasí. Polartec® Power Stretch je vynikajícím materiálem pro základní (spodní) ošacení, může se však nosit i přes lehčí funkční přídlo či jako lehké vněšjí oblečení.

POWER®STRETCH-RX

Vysoce kvalitní kombinace elastického 4-kanálkového stretche s vynikající prodyšností (24x vyšší než neopren) a unikátní patentovanou třídimenzionální konstrukcí. Výborně odvádí vlhkost, je příjemný na dotek, nedráždí pokožku, vlastnosti materiálu omezují možnost poranění pokožky.

POWER® DRY

Vysoce prodyšný materiál s patentovanou dvousložkovou úpletovou konstrukcí, využívající vlastností rozdílných vláken na každé straně látky. Umožňuje o 30% vyšší odvod vlhkosti než jiné textilie. Schne 2x rychleji než bavlna, má ochranný faktor proti UV záření 15. Využívá se každodenně jako první vrstva nošená přímo na těle.

LYCRA®

Moderní materiál od firmy Invista, skládající se z polyamidového mikrovlákna a elastického vlákna Lycra. Pozoruhodná schopnost vlákna Lycra® roztáhnout se a vrátit se do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech látek a oděvů, v nichž je toto vlákno použito. Dodává jim pohodlí a volnost pohybu, oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar. Vyznačuje se zvýšenou nemačkavostí a lépe splyne s tělem. Pružnost, kterou vlákno Lycra® dodává sportovnímu oblečení, umožňuje aby aerodynamicky přiléhalo k tělu a přitom nebránilo v pohybu. V tomto úpletu je pro dosažení nejlepších vlastností vlákno Lycra® kombinováno s polyamidovým mikrovláknem Meryl.

COOLMAX®

Přirozeně hydrofóbní polyester od firmy Dupot®, jehož čtyřkanálková vlákna mají zvláštní průřez a velké schopnosti odvádět vlhkost bez absorbce do vláken.

SUPPLEX®

Jemné a měkké vlákno od společnosti DuPont® na dotek připomínající bavlnu s výbornou odolností proti větru a vodě. Výrobky z materiálu s vláknem Supplex® výborně drží tvar, nemačkají se, nesrážejí, jsou voduodpudivé, oděru odolné, nešmolkují a velice rychle schnou. Při opakovaném praní a sušení barvy zůstávají jasné.

COOL-DRY® ENVY®

Prodyšný rychleschnoucí materiál, který díky rychlému odvodu potu z vnitřní strany udržuje tělo v suchu a optimální teplotě.

THINSULATE® INSULATION

Thinsulate® je mikrovlákno s velmi dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi. Tyto vlastnosti umožňují dosáhnout stejných parametrů jako u dutých vláken s výraznou úsporou hmotnosti. Poskytuje optimální ochranu proti chladu při malé tloušťce materiálů.

SYMPATEX®

Sympatex® je neporézní polyesterová membrána. Přenos vlhkosti je založen na chemickém principu. Membrána je mimořádně lehká a pružná. Zcela výjimečnou vlastností je propustnost vodních par Ret < 8. Tyto vlastnosti Sympatex předurčují pro sportovní použití.

YKK®

Jedny z nejkvalitnějších zipů na světě zaručují dlouhodobou trvanlivost a vysokou funkčnost.

SBS®

Jedny z nejkvalitnějších zipů na světě zaručují dlouhodobou trvanlivost a vysokou funkčnost.

VIBRAM®

Základní vlastností podešví Vibram® je jejich odolnost proti otěru a přilnavosti, které jsou funkční za nejrůznějších klimatických podmínek. Specifická pryžová směs, ze které je podešev vyrobena, se vyznačuje dlouhou životností, odolává prasknutí a zachovává si své vlastnosti na mokrém i suchém povrchu. Obuv s podešví Vibram® je stabilní, odolává skluzu a díky konstrukci podešve umožňuje přirozený pohyb při chůzi.